První reakce: Deadpool 2 se povedl, bavil i ty, kteří nebyli úplně na větvi z jedničky

11. 5. 2018 5 471×178 světlý/tmavý vzhled

Legenda praví, že se jednou dočkáme i prvních reakcí na film, které nebudou příznivé. Inu, dnes to nebude. Ačkoli mají tweety prvních diváků povětšinou spíše nižší až nulovou výpovědní hodnotu, něco málo z nich přeci jen vyčteme. Zaprvé: vypadá to, že se o úspěch Deadpoola 2   nemusíme bát.

Žádný z názorů, které jsme zatím četli, nezpozoroval pokles kvality oproti prvnímu dílu, což je skvělá zpráva. Co víc, spokojení byli i mnozí, jimž se úvodní dobrodružství držkatého žoldáka až zas tak nezamlouvalo. No a pak je tu samozřejmě tenhle týpek, jehož názor snad ani nemusíme překládat:

Hned několik fanoušků tvrdí, že si film opravdu vysloužil svůj erkový rating a diváka zahltí takovým množstvím násilí, jaké tu nebylo od prvního dílu Kill Bill 78 %. Za zmínku také stojí to, že nás v titulcích nového Deadpoola údajně čeká několik scén, z nichž podle reakcí přinejmenším jedna fakt stojí za čekání v kině.

Marvel: Povíme, komu patří jednotliví superhrdinové a jak poznáte snímky z propojeného MCU

A když už jsme v předminulém odstavci zmínili Infinity War 90 % – režiséři nových Avengers už si přečetli Reynoldsovu   parodii jejich dopisu a odpověděli způsobem, za který by se ani sám Deadpool nemusel stydět.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: