James Gunn potvrdil jméno a premiéru třetích Strážců Galaxie, odehrávat se budou po Infinity War

16. 5. 2018 44 364×462 světlý/tmavý vzhled

Režisér James Gunn   potvrdil, že se závěrečný snímek   jeho trilogie o Strážcích Galaxie dostane (velmi překvapivě) do jména podobně jako předchozí díl 80 % dodatek Vol. 3. Fanoušci mu totiž navrhovali, aby se novinka jmenovala Strážci Galaxie.mp3, duchovní otec série chce ale zůstat konzistentní.

Gunn ale prozradil ještě i pár dalších potenciálně zajímavých informací. Potvrdil, že se bude trojka odehrávat po Infinity War 90 %, což znovu nahrává obecně příjmanému přesvědčení, že Thanosova genocida půlky vesmíru bude napravena – v současné době totiž z původního týmu žijí jen Rocket a Nebula (pokud ji počítáte). Režisér také prozradil, že mu tvůrci Infinity War dovolili vybrat písničku, která hraje, když se Strážci poprvé objeví na scéně.

Už také z jistotou víme, že nový film dorazí skoro přesně za dva roky, v květnu 2020. Poslední dobou se intenzivně spekuluje o tom, že by se v nich mohl objevit nový hrdina Nova, který v komiksu vznikl po zničení organizace Nova Corps z Xandaru. Thanos totiž planetu zdecimoval před začátkem Infinity War.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: