Tvůrci Deadpoola 2 zvažovali cameo Chrise Evanse. A ne, neměl se ukázat jako Captain America

17. 5. 2018 7 471×97 světlý/tmavý vzhled

Deadpool ve svých filmech velmi rád překvapuje a bourá zažité konvence. Proto chtěli tvůrci v jedné fázi zahrnout do dvojky 89 % i cameo jednoho z nejpopulárnějších superhrdinských herců současnosti, Chrise Evanse  . Možná vás ale překvapí, že se neměl ukázat jako Captain America.

To by bylo koneckonců dost složité, neboť Captain patří Disneymu, zatímco Deadpoola točí Foxové. Ti ale mají v repertoáru i další superhrdiny a jednoho z nich shodou okolností kdysi také hrál Chris Evans. Ano, máme na mysli Human Torche ze starých dvou snímků o Fantastické čtyřce.

Konkrétně se měl dostavit na pracovní pohovor, který Deadpool pořádal pro svůj tým X-Force. Bylo by jistě zábavné vidět Evanse znovu v pozapomenuté roli, ale scéna se nikdy nedostala přes fázi pouhého nápadu. Škoda.

Režisér Dark Phoenix vysvětlil, proč mnohé fanoušky zklamala předchozí Apokalypsa

Ze světa X-Men ale dnes pochází i další zpráva. Producent, scénárista a režisér v jedné osobě Simon Kinberg   prohlásil, že máme od nadcházejícího snímku Dark Phoenix   čekat realističtější a intenzivnější zážitek s postavami, k nimž si snadno najdeme vztah. Film se také bude více držet komiksové předlohy, než neoblíbený Poslední vzdor 72 %, což potěší mnoho fanoušků takřka legendárního původního příběhu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor