Captain Marvel prý nebude jako ostatní hrdinské originy, Stan Lee pochválil Toma Hollanda

21. 5. 2018 4 170×192 světlý/tmavý vzhled

Marvelácký producent Nate Moore   slibuje, že nadcházející sólovka Captain Marvel   nabídne divákům superhrdinský origin, jaký tu ještě nebyl. Jednou z priorit tvůrců prý totiž bylo, aby příběh Carol Danvers nekopíroval klasickou strukturu filmů, v nichž hrdina s problémy v osobním životě získá schopnosti, naučí se je používat a v závěru nakope padoucha.

Velmi účelově se snažíme, aby diváci nedostali pocit, že tohle už někdy viděli.

Komiksový autor Stan Lee   si zase našel čas, aby na svém twitterovém účtu veřejně pochválil výkon Toma Hollanda   v roli Spider-Mana. Je prý přesně tak vysoký a starý, jak si ho tvůrce představoval, když poprvé hrdinu představil světu. Server ScreenRant však připomněl, že má Lee dodnes velmi pozitivní vztah i k prvnímu snímku 76 % Sama Raimiho   s Tobeym Maguirem   v titulní roli – dodnes jde prý o jeho nejoblíbenější superhrdinskou adaptaci.

A když už se bavíme o filmových preferencích: Scott Derrickson  , režisér Doctora Strange 76 %, svůj vlastní tým zradil. Nejraději má totiž konkurenční Watchmeny 79 % studia Warner Bros., konkrétně jejich Ultimate Cut (to je ta vůbec nejdelší verze, která trvá hodně přes tři hodiny).

7 filmových faktů o Spider-Manovi: Ukázal se už ve druhém Iron Manovi a nezahálí ani v noci

Derrickson snímek na svém Twitteru nedávno srovnal s kultovním Blade Runnerem 77 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)