Scénáristé Deadpoola 2 se rozpovídali o mezititulkové scéně. Prozradili, zda patří do kánonu

21. 5. 2018 2 977×56 světlý/tmavý vzhled

Filmový magazín CinemaBlend si odchytil dva ze scénáristů nového Deadpoola 88 %, Rhetta Reese   a Paula Wernicka  . Položil jim jednoduchou otázku, která jistě vytanula na mysli nejednomu z diváků poté, co snímek skončil: Počítá se do kánonu mezititulková scéna, ve které Deadpool zachrání svou milovanou Vanessu?

Wernickova odpověď byla lakonická:

Ano.

Reese naštěstí prozradil víc. Vysvětlil fanouškům, že vlastně vůbec nemuseli sedět dvě hodiny v kině, protože se všechno nakonec podařilo úspěšně vyřešit. Wernick následně navrch přihodil další vtípek o líném scénáři.

Filmožrout: Deadpool 2 podle kritiků pokračuje důstojně. Někteří mu ale nevěřili emoce

Reese nakonec už vážněji vysvětlil, že bylo tvůrcům sice jasné, že jejich rozhodnutí není co se scénáře týče zrovna nejšťastnější, prý to ale stálo za tu zábavu. Myslí si, že jim publikum odpustí. V praxi to pro nás znamená, že Vanessa a Peter ve světě Deadpoola stále ještě žijí.

Tvůrci se také dotkli vystřižené scény se škrcením novorozence Hitlera, která by pochopitelně změnila běh dějin kompletně. Z toho důvodu ji ale neodstranili – přišlo jim zkrátka nesprávné zakončit Deadpoolovo dobrodružství okamžikem, kdy antihrdina škrtí dítě. Tvrdí, že se bude muset žoldák s Hitlerem holt skamarádit a dostat ho na správnou cestu, třeba na uměleckou školu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor