Internetem kolují spoilery k novým X-Men. Pokud jsou skutečné, má Dark Phoenix docela problém

29. 5. 2018 4 854×36 světlý/tmavý vzhled

Původně jsme o spoilerech k nadcházejícímu filmu Dark Phoenix  , které se poprvé objevily na Redditu, ani nechtěli psát. Neexistuje totiž způsob, jak potvrdit jejich autenticitu a po jejich pročtení jsme si nebyli jistí, zda nejde jen o dílo internetového trolla. Pak se ale ukázalo, že domnělé spoilery zaujaly i zahraniční weby jako Screen Rant nebo Digital Spy.

To pochopitelně ani náhodou neznamená, že se skutečně jedná o děj nadcházejícího filmu, takže berte následující řádky se zdravou dávkou skepse. Autor příspěvku na Redditu každopádně tvrdí, že byl členem testovacího publika nového filmu a viděl raný sestřih s dosud nedokončenými počítačovými efekty.

Soundtrack k nadcházejícím X-Men: Dark Phoenix složí Hans Zimmer

Fanoušky vyděsil hlavně tvrzením, že bude Dark Phoenix obsahovat několik scén, které jsme kdysi viděli v nedobře přijatém Posledním vzdoru 72 %.

Na začátku filmu jsou prý X-Meni atypicky v roli světových hrdinů, protože zachránili svět před Apocalypsem (což už jsme se dozvěděli dříve) a zachraňují astronauty, které zasáhly nějaké kosmické vlny. To se jim nakonec podaří, dočkáme se Quicksilverovy superrychlé scény a pomůže i Nightcrawler se svými schopnostmi teleportace.

Jean Grey ale kosmické vlny zasáhnou a začne se v ní probouzet entita Phoenix. Navíc v tu chvíli odpálí vesmírnou loď na planetu mimozemšťanů, kteří tak zjistí, že se na Zemi Phoenix nachází a vydají se ji hledat. Ukáže se také, že Jeaniny schopnosti stály život její matku, její otec však stále žije a Profesor X jí to zatajil.

Žádný klasický superhrdinský film. X-Men: Dark Phoenix budou prý spíš drama

Nestabilní Jean následně zabije Mystique, čímž naštve Beasta, který ji miloval. Beast se proto vydá za Magnetem, z něhož je zase záporák a společně se pustí Jean po stopě. Když se v závěru všichni (tj. mimozemšťané, X-Men a Magnetovi mutanti) střetnou, začne CGI bitva u sídla Spojených národů a nakonec se Jean obětuje, aby zničila flotilu ufounů.

Co na takový náčrt děje říkáte? My popravdě nejsme přesvědčeni…

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor