V novém filmu se nedozvíme, jak Spawn přišel ke svým schopnostem. Tvůrce pro to má své důvody

4. 6. 2018 3 751×105 světlý/tmavý vzhled

Nadcházející snímek Spawn   se prý nebude obtěžovat s vypravováním originu titulní postavy. Prozradil to sám komiksový tvůrce Todd McFarlane pro server Comic Book. Viděl prý už mnoho filmů, které strávily příliš mnoho času nad původem hrdinů a nepřipadají mu už zajímavé.

Proč si myslíte, že byl Wolverine tak populární? Protože jsme hodně, hodně dlouho nevěděli, kdo vlastně je. Proto byl cool. A můžeme se hádat, (...) že byl už trochu méně cool poté, co jste vyzradili jeho origin, že?

McFarlane ve svém vysvětlení zjevně naráží na snímek X-Men Origins: Wolverine 73 %, který si mezi fandy nikdy nezískal zrovna širokou oblibu. Že autor nechce strávit půlku filmu úvodem, docela chápeme – směrem ke čtenářům neobeznámeným se Spawnovým příběhem jenom dodáme, že se děj točí okolo příslušníka CIA Ala Simmonse, který byl zrazen, zabit a dostal se do pekla. Tam uzavřel smlouvu s démonem, aby se mohl vrátit zpět do říše smrtelníků.

Arzenál scénáristů: 5 příběhových triků, které na nás filmaři často vytahují

Připomeneme také ještě, že McFarlane podobný komentář už měl loni v říjnu, kdy svou postavu pro změnu přirovnal ke žralokovi z Čelistí 84 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor