Příští týden v kinech: Javier Bardem se ukáže jako narkobaron Pablo Escobar

9. 6. 2018 2 301×42 světlý/tmavý vzhled

Jeden z nejprachatějších a nejmocnějších zločinců moderní doby, Pablo Escobar, v posledních letech filmaře zajímá neustále. Vzpomeňme například populární seriál Narcos 94 % či loňský snímek Barry Seal: Nebeský gauner 76 %. Už příští týden však narkobaron dostane snímek, který bude mít jen sám pro sebe, nazvaný prostě Escobar  .

Film se bude točit mimo jiné okolo vztahu zločince s novinářkou Virginií Vallejo, kterou si zahrála Penelope Cruz  . V titulní roli se pak ukáže Javier Bardem  .

Souboj věrohodnosti: Klamou nás historické filmy? Zkoumali jsme, jak obstojí ve vzájemném srovnání

Pokud máte náladu spíš na optimističtější romanci, zkuste raději snímek Já, Simon 75 %. V tom si začne hlavní hrdina po e-mailu psát láskyplné dopisy se spolužákem, jehož zná jen pod přezdívkou Blue. O elektronické konverzaci se ale dozví Simonův spolužák Martin, který ji zneužije k vydírání. Simon mu musí domluvit rande s krásnou Abby, jinak bude jeho dosud utajovaná sexuální orientace zveřejněna.

Komedie Máš ji!   s Jeremym Rennerem   pak bude vyprávět o pěti kamarádech, kteří každý rok celý měsíc hrají hru na babu. Jeden z hráčů dosud nikdy nebyl poražen, letos ale jeho přátelé cítí příležitost – mistr hry na babu se totiž zrovna hodlá oženit. Na celou situaci je ale dobře připraven.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor