Ant-Man: Režisér a producent prozradili něco o kvantové říši marveláckého vesmíru

19. 6. 6 754×96 světlý/tmavý vzhled

Pokud sledujete novinky o filmovém světě Marvelu pravidelně, nejspíš už tušíte, že se Ant-Man v nadcházejícím filmu   vydá s Wasp do takzvané kvantové říše. Ta se objevila už v jedničce 75 % a také ve snímku Doctor Strange 76 %. Režisér Peyton Reed   nám nyní o tomto prazvláštním místě (dá-li se tak nazvat) pověděl více.

Zatímco první snímek zacházel s kvantovou říší spíš skromně, tentokrát se jí dostane většího prostoru. Bude prý více konstruovaná (tedy pravděpodobně ne tak chaotická, postavená s nějakým vnitřním řádem) a bude mít jasný účel. Naši hrdinové se do ní vydají ve speciální kapsuli, kterou jsme už mohli zahlédnout v trailerech či na krabicích od Lega.

Kevin Feige: Producent, který stojí za fenomenálním úspěchem Marvelu a sám patří mezi fanoušky

Magazín ScreenRant se zase zeptal producenta na několik otázek ohledně původní Wasp, Janet van Dyne, která strávila v kvantovém světě 30 let. Novináře zajímalo, jak mohla stárnout na místě, kde je prý čas irelevantní, co tam jedla a celkově jak přežívala. Producent Stephen Broussard přiznal, že jsou to dobré otázky, které budou ve filmu zodpovězeny. Scott Lang a Hope van Dyne se prý na misi za její záchranou vydají hlavně na základě víry a naděje, že Janet dokáží najít.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor