Kevin Feige: Po Avengers 4 už nebudeme tak tajnůstkařit, ukázka Captain Marvel až za pár měsíců

25. 6. 13 898×107 světlý/tmavý vzhled

Marvel se sice poslední dobou snaží blafovat a všelijak naznačuje, že Thanosovo lusknutí prsty zůstane nevratné, nikdo mu to ale nevěří. Už jenom proto, že se samozřejmě připravuje druhý Spider-Man   a třetí Strážci Galaxie  . Tvůrci se ale přesto zdráhají prozradit víc o ostatních chystaných marvelovkách.

Kevin Feige   však slibuje, že se dozvíme spoustu nového po premiéře Avengers 4  . V další fázi superhrdinského univerza nás totiž prý čekají úžasné věci a marketingové oddělení proto v současné době vymýšlí, jak je co nejlépe představit publiku.

Studio stejně tak zvažuje, kdy vypustí do světa trailer na Captain Marvel  , Kevin Feige ale fanoušky ubezpečil, že si ještě počkáme nejméně několik měsíců. Snímek je mimochodem už skoro dotočen, zbývají už jen poslední dva týdny produkce.

Captain Marvel: Nová superhrdinka bude nejsilnější z Marvelu. Povíme, jak přišla ke schopnostem

Se zajímavou novinkou mimochodem přišla i Elizabeth Olsen  , představitelka Scarlet Witch. Herci superhrdinů v Infinity War 89 % se totiž prý konec celého snímku dozvěděli v obytném přívěsu. Pokud si chtěli pročíst původní scénář, museli se prý nechat zavřít v místnosti bez oken a před vstupem odevzdat mobilní telefon.

Na place pak dostali jen část se svými replikami a dokonce i v ní se prý nacházely falešné části.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor