Doctor Strange 2 přeci jen bude. Potvrdil to šéf Marvelu Kevin Feige

Datum vydání 29. 6. 2018Shlédnutí 32 939×Sdílení článku743Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Kevin Feige  , který má na starost obří filmové univerzum Marvelu, poskytl rozhovor severu CinemaBlend. V něm vysvětloval přístup studia k mixování nových filmových sérií s těmi zavedenými a jak to má vlastně fungovat v budoucnosti, až dorazí čtvrtá fáze. Přitom zmínil, že někdy uvidíme i Doctora Strange 2.

Feige si prý dobře uvědomuje, že je jeho úhlavním nepřítelem růst počtu postav. Dokud máte čtyři série a vydáváte dva filmy ročně, hrdinové se vám na plátnech hezky prostřídají. Univerzum ale postupně nabobtnalo a i když počet snímků ročně vzrostl na tři, na všechny postavy se jen těžko dostává času.

10 filmových faktů o Doctoru Strangovi: Měl sestru, naboural se na Hromnice a bojí se ho Hydra

Feige vysvětluje:

Kolik let [rozestupu] můžete mezi filmy mít? Inu, Ragnarok 82 % přišel po čtyřech. Byly tam čtyři roky, že? Sem tam se mezitím někde objevil. Takže to vypadá, že čtyři roky jsou možná OK – občas ale chcete, aby to bylo méně. Občas to může být více.

A pokračuje:

Občas záleží na tom, kde se tyto postavy vynoří. Strange, víte, až někdy uděláme dalšího Strange, což uděláme, bude to určitý počet let od prvního Strange 76 %, ale on měl přece velkou roli v Infinity War 89 %.

Snímek samozřejmě dosud nebyl oficiálně oznámen (na to si počkáme nejméně do premiéry Avengers 4  ), ale pokud o něm mluví sám Kevin Feige, mohou být příznivci mocného čaroděje v klidu. Pokračování se dočkají.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *