Příští týden v kinech: Ant-Man vyrazí do kvantové říše, uvidíme Gilliamova Dona Quijota

1. 7. 2 470×85 světlý/tmavý vzhled

Ve čtvrtek se letošní várka filmů Marvelu uzavře premiérou snímku Ant-Man a Wasp  , v němž se mrkneme do hlubin kvantové říše. Hrdina ale bude začínat v nezáviděníhodné situaci. Po událostech Občanské války 78 % se totiž ocitl v domácím vězení, kde se ale nezdrží dlouho – jeho schopnosti totiž vyzkouší tajemná Ghost. Dějově film předchází událostem týmovky Avengers: Infinity War 89 %.

Po mnoha letech příprav také konečně dorazí snímek Terryho Gilliama   Muž, který zabil Dona Quijota  . Ten sleduje příběh režiséra, který ve španělské vesnici natočil snímek o slavném rytíři a bojovníkovi proti větrným mlýnům, jen aby se po letech vrátil a narazil na starého výrobce obuvi, který se sám za Quijota považuje.

7 filmových zajímavostí o Ant-Manovi: Děkuje Bohu, že není Tony Stark a auto parkuje ve vodě

Týden po Profesorech zločinu: Masterclass 56 % také dorazí závěrečné Velké finále  , v němž budou titulní hrdinové bojovat proti tajemné droze Sopox, která slouží jako nástroj pomsty. Romantické dobrodružství Než přišla bouře   natočené podle skutečných událostí zase představí dva zamilované, které ohrozí obří hurikán.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor