Konec hry? Vysvětlíme, jak je to s údajným uniklým podtitulem Avengers 4

2. 7. 15 025×115 světlý/tmavý vzhled

Asi největší filmovou zprávou, která tento víkend rozvířila vody, byla novinka o potenciálním podtitulu Avengers 4  . Nadcházející týmovka by se prý měla jmenovat End Game, neboli Konec hry, čímž naráží na skutečnost, že se filmem uzavře jedenáct let vývoje MCU a zároveň i na slova Doctora Strange z letošní Infinity War 89 %.

Je to ale pravda? Popravdě se přikláníme k názoru, že ano. Podtitul se totiž neobjevil jako nějaký internetový drb, nýbrž vyskočil na webu kameramana Trenta Opalocha  , který na snímku přímo pracoval. Ten by samozřejmě neměl nejmenší důvod přidávat si do své filmografie film pod falešným názvem.

Avengers 4: Jak si pokračování představují naši čtenáři? Čekají cesty časem i Adama Warlocka

Domněnkám o pravdivosti nahrává i fakt, že Opaloch svůj web přepsal krátce poté, co informace unikla do médií a nyní tam už původní titulek nenajdete. Přesto ještě na závěr musíme připomenout, že se potenciální prořeknutí kameramana nerovná oficiálnímu potvrzení ze strany tvůrců a proto budeme o nadcházející týmovce na Filmožroutech z opatrnosti stále psát jako o Avengers 4.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor