Nicolas Cage bude Spider-Manem a ve filmu jeho kolegy z MCU neuvidíme Doctora Strange

7. 7. 11 408×59 světlý/tmavý vzhled

Jak titulek napovídá, dnešní novinky se budou týkat rovnou dvou inkarnací Spider-Mana. Té hrané z univerza MCU a pak chystané animované, v níž prozkoumáme hned několik vesmírů. V těch žije nespočet různých verzí pavoučího hrdiny, z nichž jednu bude dabovat právě zmíněný Nicolas Cage  .

Ukáže se konkrétně jako Spider-Man Noir, temnější verze hrdiny, která je v komiksu zasazena do prostředí Velké hospodářské krize ze třicátých let minulého století. Zatím nevíme, jak významnou roli bude jeho postava v příběhu hrát, ale dozvíme se to nejpozději v prosinci, kdy půjde snímek Spider-Man: Paralelní světy   do kin.

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

A co nového víme o připravovaném pokračování Far From Home   z dílny Marvelu? Zaprvé, Kevin Feige   potvrdil, že se ve snímku neobjeví Doctor Strange, navzdory tomu, co se nějakou dobu proslýchalo po internetu. Vysvětlil také, že bude film hrát trochu na styl letní dovolené. Jeho kolega Dan Lebental byl pak ještě sdílnější a prozradil, že bude nový film větší a zábavnější, než jeho předchůdce.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor