Thanos vyhladil nejenom půlku lidí, ale i půlku všech zvířat. Úřadoval také na Redditu

10. 7. 2018 15 746×148 světlý/tmavý vzhled

Věříte, že roztomilých kočičích videí není na YouTube nikdy dost? No, Thanos váš názor tak docela nesdílí. Šéf Marvelu Kevin Feige   totiž serveru Birth. Movies. Death. prozradil, že titánovo lusknutí prstů vyhladilo půlku všeho života, tedy včetně zvířat. Pokud jste tedy měli štěstí a stránka Did Thanos kill me? (Zabil mě Thanos?) ušetřila vás i vaši rodinu, možná nastal čas zkontrolovat domácí mazlíčky.

Osobně se sice Thanosovu rozhodnutí krapet divíme, protože Šílený titán zjevně moc nerozlišuje druhy přemnožené a ty vzácné či přímo ohrožené vyhubením. Na druhou stranu ale aspoň nikdo nemůže říct, že Thanos nejedná na základě svých principů. Mimochodem, myslíte, že lusknutí prsty vyvraždilo třeba i průměrně půlku našich střevních bakterií?

Avengers 4: Jak byl Thanos poražen v komiksech a animovaných seriálech? Vysvětlíme!

Ano, je nám jasné, že už to prostě moc řešíme, to stejné ale dělají fanoušci filmu na subredditu ThanosDidNothingWrong (Thanos neudělal nic špatného). Tam totiž moderátoři před pár hodinami zabanovali půlku všech členů komunity.

A na závěr ještě z jiného soudku: Kevin Feige v rozhovoru odkazovaném výše potvrdil autenticitu podtitulu nového Spider-Mana, Far From Home  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor