Agent Ethan Hunt to zase dokázal. Prvním divákům se Mission Impossible: Fallout líbila

11. 7. 2018 4 744×97 světlý/tmavý vzhled

V Paříži už proběhla premiéra horké novinky Mission Impossible: Fallout   a přestože si ještě na uvedení do českých kin budeme muset nějaký ten týden počkat, máme už k dispozici první reakce některých diváků. A ty jsou velice spokojené. Tom Cruise   v roli Ethana Hunta zase jednou dokázal nemožné a udržel vysoce nastavenou laťku.

Steven Weintraub ze serveru Collider si přesně to pochvaluje a konkrétně byl nadšený hlavně z akce a napětí. Jeho francouzský kolega Maximilien Pierrette zase podle serveru Digital Spy považuje novou Mission Impossible za svůj nejoblíbenější blockbuster letoška (a že vyšly slušné pecky). Líbil se mu také výkon Rebeccy Ferguson  .

S jeho verdiktem souhlasil i další novinář Eric Davis, který toto léto také zatím nic lepšího neviděl. Chválil i údajně perfektní finále, které zatím překonává všechny předchozí díly. Tweet, který jsme se rozhodli ukázat my, zase mimo jiné chválí výkon Henryho Cavilla  , jehož filmový knír svého času vadil při dotáčkách Ligy spravedlnosti 62 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor