Infinity War míří na DVD, Blu-ray a do digitální distribuce. Povíme, jaké 4 bonusové scény obsahuje

11. 7. 2018 11 147×1177 světlý/tmavý vzhled

Už koncem července se dočkáme digitálního vydání velkofilmu Avengers: Infinity War 89 % a během srpna pak dorazí snímek také na disky DVD a Blu-ray (na češtinu si počkáme ale až do 12. září). Ti fanoušci, kteří si pořídí poslední zmíněnou kopii, se pak mohou těšit na čtyři nové, dosud neviděné scény z filmu. Víme, co v nich najdete!

První scéna se má věnovat Tonymu a Pepper, kteří řeší nadcházející svatební obřad. Pak ale dorazí Happy Hogan s naléhavou zprávou. Celkově bychom se měli dočkat necelé minuty a půl konverzace navíc.

Další scéna ukáže víc Scarlet Witch a zraněného Visiona, kteří se skrývají před členy Thanosova Black Orderu. Čekat tedy můžeme asi hlavně napětí a dost možná i prohloubení vztahu mezi oběma postavami, který hraje ve třetích Avengers velmi významnou roli. Scéna trvá opět necelou minutu a půl.

3 otázky, na které Infinity War nedala jasné odpovědi. Zkusili jsme je najít sami

Dostaneme také další tři minuty Strážců Galaxie, kteří se budou hádat o nezdařené misi na Kdovíkde, kde Thanos celý tým porazil a unesl Gamoru. Pak se však ukáže Mantis se špatnými zprávami. Dozvíme se tedy nejspíš, co přesně přivedlo Strážce na Titan, kde se poté střetli s Iron Manem, Spider-Manem a Doctorem Strangem.

No a nakonec se ještě můžeme těšit na extra dávku Šíleného titána, který Gamoru konfrontuje ohledně její lži o Kameni duše. Vyvolá také další vizi minulosti.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)