Aquaman: Známe Ormův padoušský plán, hrdina dostane ve filmu nový trojzubec

17. 7. 2018 6 577×26115 světlý/tmavý vzhled

V uplynulých hodinách a dnech konečně dorazila první pořádná dávka novinek o blížící se Aquamanově sólovce  , které jsme pro vás přehledně shrnuli dohromady. Mrknout se můžete též na nový plakát, první trailer pak dorazí už brzy na Comic Con. A musíme uznat, že jsme z novinek zatím nadšení.

Víme třeba už, že Aquamanovy pětizubé vidle z Ligy spravedlnosti 62 % nejsou jeho ikonickým trojzubcem, nýbrž zbraní, která původně patřila hrdinově matce, královně Atlanně. Skutečný trojzubec pak bude hrát významnou roli ve filmu a Arthur Curry se jej vydá hledat společně s Merou.

Aquaman: Historie postavy, schopnosti a padouši. Věděli jste, že Aquamanovu ruku sežraly piraně?

Něco jsme zjistili třeba i o padouchovi Ormovi, Aquamanovu polovičním bratrovi. Ten chce prý zničit nás, nebohé suchozemce, neboť zamořujeme světové oceány svými odpadky. Rozhodně se proto útočit na pobřežní města a začne hledat výše zmíněný mocný trojzubec, který by mu v uskutečnění jeho temného záměru pomohl. Těšit se můžeme také na velkolepou finální bitvu.

Režisér James Wan   také prozradil, že teprve sólový film udělá z Aquamana toho hrdinu, jehož komiksoví fanoušci znají. Historii postavy pak zpracuje i několik flashbacků, v nichž mladý Arthur Curry mimo jiné objeví své neobyčejné schopnosti.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (26 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: