Avengers 4 budou jako šestá epizoda Star Wars, slibuje Kevin Feige fanouškům

18. 7. 2018 25 891×211 světlý/tmavý vzhled

Po deseti letech a zhruba dvojnásobném množství filmů Marvel potřebuje nějaké alespoň dílčí zakončení svých hlavních příběhů jako sůl. Tvůrci si to naštěstí dobře uvědomují a sám Kevin Feige   nyní prozradil, jaký druh rozuzlení máme příští rok od čtvrtých Avengerů   očekávat.

Přestože vesmír MCU bude samozřejmě pokračovat dál a v něm i mnohé postavy, které známe z minulých let, jinak nás prý čeká „definitivní zakončení“. Konkrétně Feige přirovnal konec Avengers 4 k závěru šesté epizody Star Wars 87 %, v níž skončila válka s Impériem vítězstvím Povstalců, zemřel císař Palpatine a také Darth Vader.

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

Co bude znamenat definitivní zakončení pro svět Marvelu, zatím pochopitelně nevíme. Server Screen Rant ale přinesl zajímavou zprávu, která potvrzuje mnoho starších spekulací. Tom Holland  , herecký představitel Spider-Mana, totiž možná prozradil důležitou informaci z Avengers 4 během propagace Infinity War 89 %. Následují potenciální spoilery!

Avengers 4: Jak byl Thanos poražen v komiksech a animovaných seriálech? Vysvětlíme!

Zmínil totiž, že jeho kolega Benedict Cumberbatch   (Doctor Strange) má daleko obtížnější repliky v dialogu, než on samotný. Musí prý hodně mluvit o kvantové říši. Ta přitom nehrála v Infinity War žádnou roli, která by stála za zmínku. Protože se však film točil zároveň s Avengers 4, Hollandovi možná zase jednou unikl vcelku zásadní spoiler a kvantová říše bude hrát významnou roli v porážce arcipadoucha Thanose, jak tvrdí i mnohé fandovské teorie.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor