V Aquamanovi uvidíme vodního draka, odhaleny byly i kostýmy Mery a Black Manty

19. 7. 2018 5 492×116 světlý/tmavý vzhled

Filmové servery v uplynulých dnech doslova zahltily fotky související s nadcházejícím Aquamanem  . Ať už přímo ty z filmu, nebo obrázky hraček snímkem inspirovaných. Dozvěděli jsme se z nich mimo jiné, že se můžeme těšit na mořského draka, který bude hrdinovi zajisté důstojnějším ořem, než komiksový obří mořský koník.

Šéfredaktor Collideru například sdílel na svém twitterovém účtu snímky Mery, Aquamana i padoucha Black Manty, na nichž si můžeme prohlédnout jednotlivé kostýmy a vybavení. Odhalen byl ale i král Orm, ústřední padouch filmu a nevlastní bratr Arthura Curryho, který bude nosit slušivou stříbrnou zbroj.

Zjevně se také podíváme hned do několika podmořských království.

Obyvatelé toho na obrázku výše mají rybí ocasy, ač to z našeho úhlu pohledu není vidět. Po zkáze Atlantidy prý mnozí podmořští obyvatelé prošli vývojem, zatímco jiní upadli – tento král s manželkou a dcerou zastupují národ, kterému se poštěstilo to první. Jejich říše má být plná vzdělanců a umělců, básníků a filosofů.

Další hračka pak ukázala jiného krále, který tentokrát více než rybu připomíná korýše. Ten bude prý také vládnout jednomu ze sedmi království v oceánských hlubinách.

No a nakonec je tu rádce Vulko z komiksů (vpravo dole) se svým opancéřovaným žralokem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor