Režisér Iron Mana 3 si rýpl do Infinity War, Benedict Cumberbatch se těší na čtyřku

21. 7. 2018 12 824×76 světlý/tmavý vzhled

Shane Black  , který se nyní chystá do kin se svým novým Predátorem  , v minulosti natočil třeba i třetí díl Iron Mana 80 %, odehrávající se ve vesmíru MCU. Z kolegů bratrů Russových, kteří natočili novou Infinity War 89 %, si ale neváhá udělat trošku legraci a na Comic Conu to taky udělal.

Konkrétně mu přišlo, že je Thanosova moc s Rukavicí nekonečna dost nekonzistentní. Zatímco při setkání se Strážci Galaxie Šílený titán jednoduše hrdiny proměnil v neškodné papírové skládanky či rozptýlil smrtící paprsek na bublinky, na tuto schopnost zjevně zcela zapomněl ve finálním souboji s Iron Manem, Spider-Manem a dalšími.

Povíme, proč se data premiér mezi Spojenými státy a dalšími zeměmi liší i o měsíce

Black sice konkrétně kritizuje moment, kdy Thanos dostává nakládačku právě od pavoučího hrdiny, sluší se ale podotknout, že v tu chvíli ruku arcipadoucha držel rozevřenou plášť Doctora Strange. Přesto chápeme, co tím režisér myslí – postavy Infinity War zkrátka ne vždy využívají schopnosti Kamenů nekonečna chytře, byť od komiksového filmu to asi každý rozumný divák nebude ani čekat.

Strangův herec Benedict Cumberbatch   je prý zase nadšený vynalézavostí scénáře a naprosto nadšený konceptem čtvrtého filmu  . Přirovnal konec Infinity War ke zvratu v seriálu Sherlock 91 %, kde hlavní hrdina na konci druhé série zdánlivě zemřel. Domnívá se, že je pro Marvel filmy podobný krok velice odvážný – s čímž tedy souhlasíme.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor