Fantastická zvířata, druhá Godzilla a Aquaman. Mrkněte na nálož trailerů studia Warner Bros.

22. 7. 2018 9 456×123 světlý/tmavý vzhled

Studio Warner Bros. chystá v příštích měsících do kin hezkých pár blockbusterů, takže samozřejmě využilo příležitosti a předvedlo první ukázky na populárním Comic Conu v San Diegu. Dočkali jsme se traileru na Fantastická zvířata   a také na Godzillu   nebo Aquamana  . A musíme říct, že jsme zatím příjemně překvapení.

Fantastická zvířata překvapila hlavně krátkou scénou s Nicolasem Flamelem, nesmrtelným alchymistou a tvůrcem Kamene mudrců 79 %, kolem kterého se točil příběh vůbec první potterovky. Konečně jsme také viděli víc Johnnyho Deppa   v roli padoucha Grindelwalda a v neposlední řadě došlo i na flashback z mládí Mloka Scamandera.

Aquaman zase nabídl záběry Black Manty a krále Orma, dvou záporáků. Viděli jsme i obrněné žraloky nebo sarkasticky komentovanou návštěvu ponorky. Dozvěděli jsme se také, že se Arthur Curry s nevlastním bratrem o trůn utká v čemsi, co připomíná gladiátorský zápas Hulka a Thora z loňského Ragnaroku 81 %.

No a do třetice je tu Godzilla, ve které tentokrát krom titulní ještěrky vystoupí celá řada dalších gigantických příšer. Ve skutečnosti prý jde o titány, kteří se dlouho skrývali, ale nyní přicházejí jako jakási imunitní reakce naší planety na nástup lidstva. Nejen fanoušky Hry o trůny 92 % pak potěší, že filmaři tentokrát naverbovali třeba i Charlese Dance   alias lorda Tywina Lannistera.

No a nakonec je tu netradiční hrdina Shazam  , který je ve skutečnosti malým klukem a do svalnaté, neprůstřelné podoby se mění pouze po vyřčení svého jména. První ukázka slibuje vtipnou komediální akci, která si nebude váhat občas vystřelit z klasických komiksových stereotypů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor