Režisér prvních Avengers vysvětlil, jak to bylo s jeho plány ohledně postavy Thanose

23. 7. 2018 10 994×64 světlý/tmavý vzhled

Režisér Joss Whedon   se proslavil hlavně prvním dílem Avengers 83 %, který fanoušci milovali. Ten druhý se ale podle konsenzu nepovedl až tak dobře a režiséra vyčerpal natolik, že se rozhodl dát si od obřích blockbusterů pauzu. Server IGN ale nyní napadlo zeptat se oblíbeného tvůrce, jaké měl plány s Thanosem, který se ukázal v obou jím natočených snímcích.

Možná budete zklamaní, ale odpověď je jednoduchá. Whedon nevěděl jak filmového Šíleného titána pojmout. Líbila se mu komiksová linie, kde se Thanos pokouší zapůsobit na samotnou Smrt, žádný náčrt padouchova příběhu ale nikdy nevytvořil. Jeho současná podoba je tedy zcela dílem tvůrců Infinity War 89 %, zejména pak scénáristů, režisérů a samozřejmě herce Joshe Brolina  .

Avengers 4: Jak byl Thanos poražen v komiksech a animovaných seriálech? Vysvětlíme!

Pro ty měl Whedon jen slova uznání a způsob, jakým filmový Thanos nakonec dopadl, se mu velmi zamlouvá. Přiznal, že komiks o vztahu se Smrtí by nemusel na plátně působit tak dobře a s novou, filosofičtější záporákovou motivací je spokojený. Současná podoba Avengers má tudíž zjevně stále požehnání tvůrce původních filmů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: