Avengers 4: Co se stane s jednotlivými hrdiny a kteří budou ve vesmíru MCU dál pokračovat?

Datum vydání 26. 7. 2018Shlédnutí 63 886×Názory k tématu10Sdílení článku407Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Jak budou vypadat další roky pro nejpopulárnější komiksový vesmír MCU? To hodně záleží na událostech nadcházejících Avengers 4  , o kterých ale zatím můžeme jenom spekulovat. Každého ale jistě také zajímá, co čeká jednotlivé populární hrdiny a jejich herce – a zrovna o tom existují přeci jen i trochu konkrétnější informace. Jaké tváře tedy budeme vídat v dalších pokračováních a které nás naopak opustí?

Určitě ještě uvidíme:

1) Spider-Man

Populární pavoučí hrdina je momentálně zcela v bezpečí. Ukáže se ve čtvrtých Avengerech a pak znovu v sólovce Far From Home  , která se momentálně natáčí. Smrt ukázaná v Infinity War 89 % tudíž zaručeně nevydrží a můžeme očekávat Spideyho brzký návrat do ulic New Yorku. Herec Tom Holland   navíc podepsal kontrakt na šest filmů a zatím se ukázal pouze ve třech, takže můžeme nejspíš čekat i třetí sólovku, pokud ta druhá bude úspěšná.

7 filmových faktů o Spider-Manovi: Ukázal se už ve druhém Iron Manovi a nezahálí ani v noci

2) Doctor Strange

Vrátí se i kouzelník Benedicta Cumberbatche   se svým levitujícím pláštěm a ostrým jazykem. Že dostane druhou sólovku, potvrdil před časem sám velký šéf Marvelu, producent Kevin Feige  . Jeho kaskadéra navíc server Den of Geek zmerčil v obsazení Avengers 4, kde se tudíž Strange skoro určitě ukáže taky. Pokud podepsal standardní smlouvu na šest filmů, můžeme se na něj nejspíš těšit ještě čtyřikrát – cameo v Ragnaroku 81 % se totiž pravděpodobně nepočítá.

3) Winter Soldier

Herec Sebastian Stan už osobně potvrdil, že je v Avengers 4, takže ho uvidíme přinejmenším ještě jednou. Potenciálně se ale může ukázat snad ještě až pětkrát, protože má podepsáno rovnou devět snímků. Už roky se o něm navíc mluví jako o nástupci Captaina Americy v případě hrdinova úmrtí. Šance, že Winter Soldier zemře v Avengers 4 a jeho příběh se uzavře, je tudíž téměř nulová.

4) Black Widow

Zdatné špionce s temnou minulostí se chystá sólový film. To v tomto případě neznamená, že hrdinka nemůže zemřít, protože má jít o prequel. I tak ale snímek zaručeně vyjde až někdy po Avengers 4, takže se počítá. Se Scarlett Johansson   se ještě rozhodně loučit nemusíte.

5) Black Panther

To jste asi čekali. Změna hrdinů v prach bude zvrácena, takže si Chadwick Boseman   ještě nějaké to poskakování v kočičím kostýmu užije. Ač Black Panther 2 dosud nebyl oficiálně oznámen, každý dobře ví, že je jeho vznik jedině otázkou času. V Marvelu by byli hloupí, kdyby nevyužili obřího komerčního úspěchu letošní jedničky.

10 filmových faktů o Black Pantherovi. Jeho schopnosti nepocházejí jenom z kočičího kostýmu

6) Captain Marvel

Postava herečky Brie Larson  , která dorazí příští rok, rozhodně nezemře hned ve svém druhém filmu. To snad ani nemusíme vysvětlovat.

7) Strážci Galaxie

Populární vesmírnou partu čeká trojka (i když bez Jamese Gunna  , který byl vyhozen za některé své starší tweety), takže Strážci v nějaké podobě zaručeně přežijí. Spíše méně pravděpodobný, leč stále možný je návrat Gamory, kterou Thanos zabil kvůli Kameni duše. V Avengers 4 může natáhnout bačkory i některý jiný člen týmu, Strážci jako celek ale vydrží přinejmenším do svého třetího dílu.

Nejspíš budou pokračovat:

1) Scarlet Witch

Stoprocentně jistí si být nemůžeme, protože Elizabeth Olsen   zatím nemá napevno domluvené po Avengers 4 nic, ale tipovali bychom, že čarodějku ještě uvidíme. Má za sebou pouhé tři snímky, takže filmaři ještě zdaleka nevyužili její potenciál.

2) Ant-Man

Ant-Man se svou parťačkou Wasp se vrátí skoro určitě, lusknutí nelusknutí. Potíž je v tom, že jejich herci zatím nemají naplánovaný žádný snímek po Avengers 4, takže je do kategorie výše prostě strčit nemůžeme.

Těžko říct:

1) Hawkeye

Opravdu nemáme ponětí. V kontraktu herce Jeremyho Rennera   by podle všeho ještě mělo zbývat místo na dva další snímky, ale Marvel samozřejmě není povinen smlouvu zcela vyčerpat. Pokud byste nás hodně tlačili, asi bychom hádali, že se Hawkeye po Avengers 4 definitivně odebere do důchodu, o což se už koneckonců dvakrát pokusil.

2) Hulk

Mark Ruffalo   má na rozdíl od většiny svých kolegů z původního týmu stále ještě jedno místo ve smlouvě volné po Avengers 4 a především hrál jeho Hulk zatím skoro vždycky druhé housle, takže filmaři ani zdaleka nevyužili jeho potenciál. Proto bychom spíš tipli, že zeleného obra budeme vídat na plátnech ještě nějaký čas, ale jistí si být samozřejmě ani zdaleka nemůžeme.

3) Falcon

Anthony Mackie   se kdysi v žertu chvástal, že podepsal smlouvu snad na padesát filmů, takže má skoro jistě ještě nějaký v zásobě i po čtvrtém díle. Hádáme, že bude v bezpečí, zvlášť pokud se Winter Soldier stane novým Captainem. Hrdina totiž vždy potřebuje kamaráda a sidekicka.

4) War Machine

A když už sidekickové přišli na přetřes – ten první, kterého MCU kdy mělo, by měl mít podle spekulací v kontraktu také ještě jedno potenciální zjevení. V tomto případě bychom se ale vůbec nedivili, kdyby se hrdina odebral po Avengers 4 na zasloužený odpočinek, pokud tedy rovnou nezemře. Utržil totiž už mnoho ran a na stará kolena už poletování ve zbroji nejspíš nebude mít zapotřebí.

5) Thor

Bůh hromu vesmírem MCU poletuje už dost dlouho, herce Chrise Hemswortha   to ale ještě pořád baví. Nechal se slyšet, že by nic neměl proti čtvrtému dílu, ideálně v režii Taiky Waititiho   z Ragnaroku. Rozhodnutí ale neleží na něm a nemůžeme vědět, co Marvel plánuje, když hercův kontrakt s Avengers 4 skončí. Možná ale dá přeci jen Thorovi zelenou, když ho poslední dva filmy kompletně zrenovovaly.

Jak jde Marvel po sobě: Od Velkého třesku přes Helu a Captaina Americu až po zrození Iron Mana

6) Vision

Ano, android Vision vypadá mrtvý a nezabilo jej Thanosovo lusknutí, takže jeho návrat působí nepravděpodobně. Dojít k němu ale může, neboť toho Vision dosud v MCU příliš mnoho nestihl a především – herec Paul Bettany   se prořekl v rozhovoru pro Collider, že se objeví v Avengers 4. A ano, může to být jen flashback nebo mrtvé tělo. Ale taky nemusí.

Nejspíš skončí:

1) Iron Man

Infinity War si dala záležet, aby vybudovala z Thanose a Tonyho Starka vzájemně propojené úhlavní nepřátele a také rozdmýchala Iron Manův ustavičný pocit viny smrtí Petera Parkera. Tipli bychom, že hrdina zahyne spolu s Thanosem, popřípadě se v nejoptimističtější verzi odebere do důchodu s Pepper a možná se přihlásí o staré místo konzultanta projektu Avengers. Herec Robert Downey Jr.   už dříve uvedl, že chce skončit, dřív než to začne být trapné. A těžko si představit efektnější a méně trapný odchod, než v závěru obří dvacetidílné filmové série.

Možnosti ale samozřejmě zůstávají otevřené a klidně se může stát, že se bude Tony dále objevovat aspoň v nějakém tom příležitostném cameu.

2) Captain America

Chris Evans   už v minulosti několikrát z Avengers skoro utekl, po chystaném čtvrtém díle mu končí smlouva a navíc to vypadá, že i příběh směřuje k Captainově smrti. Myslí si to třeba na webu MovieWeb, kde vysvětlují, jak Infinity War připravuje hrdinu na poslední kapitolu jeho charakterového vývoje.

Autor článku si totiž všiml, že je Capova morálka tak trochu pokrytecká. Zatímco třeba v prvních Avengers hrdina obviní Starka, že by se nebyl ochoten obětovat pro ostatní (a plete se, mimochodem), v Infinity War náhle zakazuje Visionovi, aby nechal zničit Kámen mysli a s ním i sebe samotného.

Tak či onak, Chris Evans se už v dubnu vyjádřil, že s rokem 2019 končí a podle všeho to tak skutečně bude.

Už neuvidíme:

1) Loki

Když Thanos boha lsti a klamu zabíjel, dal si velice, velice záležet, aby bylo všem jasné, že tohle je definitivní konec. A my mu věříme. Fandy a zejména fanynky Toma Hiddlestona   to asi zklame, leč návrat Lokiho musíme vyhodnotit jako extrémně nepravděpodobný. Naděje ale umírá poslední a herec má snad prý ještě jeden film ve smlouvě. Čekali bychom ale spíš jen flashback / Tonyho vzpomínkovou vizi v Avengers 4, pokud vůbec něco.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Jeremy Renner je stabilizován a potvrdil, že byl propuštěn z nemocnice

Jeremy Renner je stabilizován a potvrdil, že byl propuštěn z nemocnice

Datum vydání 18. 1. Autor článku Marek Sdílení článku2406
Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

Datum vydání 1. 5. Autor článku Aleš Názory k tématu1Sdílení článku1619
Marvel: Thor 4 je oficiální, natočí ho opět režisér Ragnaroku Taika Waititi

Marvel: Thor 4 je oficiální, natočí ho opět režisér Ragnaroku Taika Waititi

Datum vydání 17. 7. Autor článku Aleš Názory k tématu14Sdílení článku1198
Spider-Man je oficiálně zpět v MCU, třetí film vznikne ve spolupráci Sony a Marvelu

Spider-Man je oficiálně zpět v MCU, třetí film vznikne ve spolupráci Sony a Marvelu

Datum vydání 27. 9. Autor článku Daniel Názory k tématu9Sdílení článku1143
James Gunn je zpátky. Strážci Galaxie 3 natočí režisér původních dvou filmů

James Gunn je zpátky. Strážci Galaxie 3 natočí režisér původních dvou filmů

Datum vydání 15. 3. Autor článku Aleš Názory k tématu13Sdílení článku1067

Druhá sezóna oblíbeného seriálu House of the Dragon (Rok draka) bude kratší. Kdy vyjde další díl prequelu Game of Thrones (Hra o trůny)?

Datum vydání Dnes Autor článku Vojtěch Sdílení článku1

Sacha Baron Cohen známý Boratem by měl hrát démonického Mefista. Podle nových fám se chystá MCU speciál pro Disney+

Datum vydání Dnes Autor článku Žaneta Sdílení článku1

Netflix odhalil obsazení legendárního šampiona F1 pro připravovanou minisérii. Kdo si zahraje Ayrtona Sennu?

Datum vydání Včera Autor článku Žaneta Sdílení článku2

Robert Downey Jr. společně se scénáristou Star Wars pracuje na remaku Hitchcockova Vertiga.

Datum vydání Včera Autor článku Žaneta Sdílení článku63
Jak jde Marvel po sobě: Od Velkého třesku přes Helu a Captaina Americu až po zrození Iron Mana

Jak jde Marvel po sobě: Od Velkého třesku přes Helu a Captaina Americu až po zrození Iron Mana

Datum vydání 3. 5. Autor článku Aleš Názory k tématu19Sdílení článku881
Fantastická zvířata: Vysvětlíme, kdo je vlastně temný čaroděj Gellert Grindelwald

Fantastická zvířata: Vysvětlíme, kdo je vlastně temný čaroděj Gellert Grindelwald

Datum vydání 8. 2. Autor článku Aleš Názory k tématu16Sdílení článku445
10 filmových sérií, které skončily hned u jedničky. Vysvětlíme vám, kde se stala chyba

10 filmových sérií, které skončily hned u jedničky. Vysvětlíme vám, kde se stala chyba

Datum vydání 2. 10. Autor článku Aleš Názory k tématu33Sdílení článku581