Topí se X-Meni v problémech? Podle klepů se prý budou superhrdinské snímky rušit

27. 7. 2018 7 372×93 světlý/tmavý vzhled

Na fóru SuperheroHype a také na Redditu se objevily informace, údajně pocházející z důvěryhodných zdrojů, že se série X-Men dostala do pořádných problémů. Ty se týkají hlavně dvou chystaných snímků, horrorových New Mutants   a týmovky Dark Phoenix  . Pokud jsou drby pravdivé, hrozí oběma filmům zrušení.

Autorem prvního tvrzení je údajný zaměstnanec Foxu, který mimo jiné vysvětlil, proč byla před časem odložena premiéra New Mutants. Režisér Josh Boone   se totiž prý rozhodl naprosto nerespektovat komiksovou předlohu a studio tak musí potichu přetočit značnou část filmu, aby si zachovalo přízeň fanoušků. Špatně pak údajně dopadly i testovací projekce.

V problémech je údajně i Dark Phoenix, jak ukazuje příspěvek z Redditu zveřejněný serverem ScreenGeek. Na vině je prý i dohoda mezi Disneym a Foxem – prvnímu jmenovanému studiu se oba snímky nijak nezamlouvají a rádo by je zařízlo, dost možná proto, aby usnadnilo případný nástup X-Menů do MCU. Proslýchá se totiž, že se Dark Phoenix až příliš podobá neoblíbenému Poslednímu vzdoru 72 %.

Internetem kolují spoilery k novým X-Men. Pokud jsou skutečné, má Dark Phoenix docela problém

Rozloučit se máme i s Gambitem  , šanci má z očekávaných snímků nejspíš tak akorát X-Force  .

Pokud vás zajímá, co je na všech těch klepech pravdy, obáváme se, že přinejmenším něco ano. X-Men naprosto absentovali na Comic Conu, posunutí New Mutants o celých šestnáct měsíců taky dost výmluvně hovoří o problémech a už koncem května jsme informovali o negativní reakci údajného člena testovacího publika snímku Dark Phoenix.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: