Příští týden v kinech: Konečně dorazí Úžasňákovi 2, Tom Cruise se ukáže v nové Mission: Impossible

29. 7. 2018 1 720×46 světlý/tmavý vzhled

Už příští týden se v kinech střetnou dvě oblíbené série. Šestá Mission: Impossible   nastoupí proti dlouho očekávanému druhému dílu legendárního animáku Úžasňákovi 90 % od Pixaru. Ten už v zahraničních kinech premiéroval zhruba před měsícem a dočkal se dost pozitivních reakcí.

Server Rotten Tomatoes ukazuje, že se snímek líbil 93 % kritiků a 89 % diváků, průměrná udělovaná známka se pak v obou případech pohybuje zhruba okolo 8 bodů z 10. Osmdesátku najdeme i v kritickém a diváckém hodnocení Metacriticu a také na IMDB, zatímco dosavadní čeští diváci na ČSFD udělili dohromady 90 %. Zjevně tedy jde o další zářez na pažbě pro Pixar!

Kvůli Mission: Impossible jsme málem neměli Gandalfa a Wolverina. 10 zajímavostí o špionské sérii

Velmi spokojené reakce pak sbírá i Mission: Impossible, špionská akce s Tomem Cruisem   jako Ethanem Huntem. Na Rotten Tomatoes se líbí 98 % kritiků a 95 % diváků. Kritikové průměrně hodnotili 8,4 body z 10, zatímco diváci dokonce 4,6 body z 5. Na Metacriticu pak udělují 86, respektive 9,2 a konečně IMDB ukazuje krásných 87 %. Těšit se tudíž zjevně můžeme na dva velké letní hity!

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor