„Příběh Jamese Gunna ještě neskončil.“ Strážci Galaxie se postavili za svého režiséra

31. 7. 2018 13 813×6239 světlý/tmavý vzhled

Nedávné překvapivé vyhození režiséra Strážců Galaxie Jamese Gunna   kvůli nevhodným vtipům na jeho twitterovém účtu nemile překvapilo nejenom fanoušky filmového vesmíru Marvelu, ale i samotné herce. První se vyjádřili Dave Bautista   a Sean Gunn  , nyní ale na obranu režiséra přispěchali i další členové hrdinského týmu.

 

A post shared by chris pratt (@prattprattpratt) on

Představitel Star-Lorda Chris Pratt   totiž na Instagramu zveřejnil společné prohlášení, které podepsali krom výše zmíněných i Bradley Cooper  , Vin Diesel  , Karen Gillan  , Zoe Saldana  , Michael Rooker   a Pom Klementieff  . Váží si prý podpory od fanoušků i z médií, v nichž se volá po návratu Gunna do režisérského křesla.

Nechtějí bránit Gunnovy tweety, věří ale, že už jeho starší omluva za ně z doby před šesty lety byla míněná upřímně a režisér si svůj momentální osud nezaslouží. Jeho příběh proto ještě ani zdaleka neskončil.

Režisér Posledního z Jediů smazal 20 000 tweetů. Dost možná preventivně

Připomeneme ještě, že Disney prohlásil Gunnovy internetové příspěvky ústy svého mluvčího za neobhajitelné a neslučitelné s hodnotami studia. To zatím podle všeho s nahrazením režiséra příliš nespěchá.

Již dříve jsme také informovali o fanouškovské petici za návrat Gunna ke kormidlu Strážců, která k dnešnímu dni nasbírala přes 350 000 podpisů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (6 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: