Avengers: Režisér odhalil, jak tvůrci vybírali, kdo zemře. Objevily se také vystřižené scény

1. 8. 2018 17 982×117 světlý/tmavý vzhled

Možná víte, že už jsou noví Avengers k dispozici na digitálních platformách a postupně dorazí i na disky DVD a Blu-ray. Dočkali jsme se proto už několika vystřižených scén, v nichž se například dozvíme něco více o vztahu mezi Gamorou a Thanosem či zahlédneme Jona Favreaua   v roli Happyho Hogana.

Happy se měl konkrétně objevit na golfovém vozítku ve scéně, kde se Tony Stark a Pepper Potts baví o manželství a dětech během procházky v Central Parku. Postěžoval si, že už ho mediální cirkus okolo dvojice dohání k šílenství a doporučil Tonymu a Pepper, aby zmizeli z veřejného prostranství, protože už tak je pro něj těžké dostávat fotky pryč z novin.

Druhá scéna pak obsahovala rozhovor mezi Gamorou a Thanosem, během něhož titán za pomoci Kamene reality ukázal své adoptivní dceři záblesk minulosti, v níž nejlepší vražedkyně v Galaxii ještě pracovala pro něj. Zmínil, že tehdy vypadala dost spokojeně, na což Gamora odsekla, že byla vězeňkyně. Za zmínku stojí, že Gamořin kostým z minulosti výrazně připomíná Thanosovu zbroj.

Avengers 4: Jak si pokračování představují naši čtenáři? Čekají cesty časem i Adama Warlocka

Režisér Anthony Russo   pak vysvětlil v jiném bonusovém materiálu, jak tvůrci vybírali, koho Šílený titán zabije svým závěrečným lusknutím – a nepřekvapivě v tom hrály hlavní roli požadavky příběhu. Chtěli totiž co nejvíc navázat na individuální příběhy postav, takže nechali zemřít Buckyho před očima Captaina, který se ho snažil posledních pár let chránit. Black Panther se zase rozplynul, když pomáhal na nohy Okoye, velitelce své osobní stráže.

Mimochodem, Visionův herec Paul Bettany   nazval ve stejném segmentu nadcházející Avengers 4   největším filmem historie.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor