Infinity War: Captain America se měl ukázat až na konci, ve čtvrtém díle ale bude mít velkou roli

2. 8. 2018 21 309×1113 světlý/tmavý vzhled

Po digitálním vydání snímku Avengers: Infinity War 89 % se dál a dál množí informace o filmu, které diváci objevili v bonusových materiálech či vyjádřeních tvůrců. Dozvěděli jsme se nově třeba to, že se Captain America měl původně ukázat teprve v poslední části filmu během bitvy o Wakandu.

Konkrétně měl napadnout Corva Glaiva, který se zrovna chystal probodnout Visiona svou kůsou. Nejde přitom o jedinou změnu scénáře – přepsán byl třeba i začátek, když tvůrci zjistili, jak dopadne dějově předcházející snímek Marvelu Thor: Ragnarok 81 %.

Ale ještě zpátky k Captainovi. Scénárista Christopher Markus   prý v komentáři k filmu prozradil, že oblíbený supervoják Steve Rogers dostane v Avengers 4   velký příběh. To jistě potěší spoustu fanoušků, které možná trochu zklamalo, že hrál Cap v Infinity War jen druhé housle Thorovi a Iron Manovi.

Avengers 4: Co se stane s jednotlivými hrdiny a kteří budou ve vesmíru MCU dál pokračovat?

A když už jsme na začátku zmínili i jednoho z členů Thanosovy elitní skupiny Black Order – filmaři dlouho přemýsleli, jak mají padouchy zakomponovat do příběhu. Nakonec se rozhodli, že komiksové verze jsou příliš silné a mohly by zastínit samotného Šíleného titána.

Abychom nezapomněli: včera Marvel oficiálně ukázal logo příští Spider-Manovy sólovky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)