Avengers: Za používání Kamenů nekonečna vždycky zaplatíte, prozradili režiséři

7. 8. 2018 18 817×131 světlý/tmavý vzhled

Před pár dny proběhlo sledování Avengers: Infinity War 88 % s tvůrci filmu přes platformu Vudu, který umožňuje synchronizovat všechny zúčastněné. Fandové tak mohli tvůrcům pokládat v přímém přenosu otázky a sami se bavit o snímku a navíc mohli vyhrát spoustu cen včetně repliky Thanosovy rukavice či podepsaných plakátů.

Ještě zajímavější je ale to, co bratři Russovi během sledování prozradili. Zvědavý fanda se jich totiž například zeptal, zda si Thanos může s pomocí Kamenů nekonečna vyléčit zranění a opravit rukavici. Na těle Šíleného titána i na jeho mocném artefaktu totiž zanechalo závěrečné lusknutí viditelné stopy poškození.

Russovi připustili, že by to třeba možné bylo, jedním dechem ale dodali, že se za každé použití rukavice platí.

Captain America mohl dostat vtipné cameo v Ant-Manovi a Wasp

Prozradili také spoustu zajímavých drobností. Třeba to, že Stormbreaker není na rozdíl od Mjølniru očarovaný nezvednutelností a může jím tedy vládnout i jiná dostatečně mocná bytost, než jen samotný Thor. Russovi si také prý ve filmu co se postav týče nejvíc užili konfrontace dvou narcistů, Doctora Strange a Iron Mana. Jejich nejoblíbenějším hrdinou je však Spider-Man. Zažertovali také, že kdyby měla být některá z postav navždy nesmrtelná, vybrali by kačera Howarda.

Za zmínku pak stojí, že se tvůrci vyjádřili i k osudu Red Skulla, který se ve filmu překvapivě ukázal. Může prý již volně opustit Vormir a následovat svou touhu po získání Kamene nekonečna, takže je možné, že ho v MCU nevidíme naposledy.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor