Příští týden v kinech: Boj s Ku-klux-klanem, akční thriller a čínský kočičí animák

12. 8. 2018 1 092×11 světlý/tmavý vzhled

Krimikomedie podle skutečných událostí BlackKkKlansman 77 % nás zavede do nitra Ku-klux-klanu, který se rozhodl infiltrovat nováček v řadách coloradské policie Ron Stallworth. Potíž je v tom, že je Stallworth černé pleti a se členy klanu se tak může bavit jen po telefonu. Přesvědčí proto svého kolegu Flipa Zimmermana, aby se za něj vydal na setkání rasistické organizace a pronikl hlouběji do jejích struktur.

Jako bílý policista se ukáže Adam Driver  , kterého můžete znát coby Kyla Rena ze Star Wars, v hlavní roli pak uvidíme Johna Davida Washingtona  .

Jeho slavnější otec Denzel Washington   bude shodou okolností příští týden v kinech vidět také. Konkrétně akčním thrilleru Equalizer 2 76 %, který naváže na první díl z roku 2014. Série pojednává o samozvaném obránci spravedlnosti, který kdysi pracoval v americké námořní pěchotě a tajných službách.

Futurama: Vysvětlíme, kde vzal populární seriál znělku a ve které scéně ukázal 250 postav

Na rodiny s dětmi pak cílí čínský animák Příběh koček 64 %. Malé kotě Sam v něm sestaví létající stroj a vydá se hledat ráj. Tím donutí svého zpohodlnělého tátu Marvina, aby se spolu s papouškem vydal syna hledat. Cesta povede nejenom přes velké město, ale i skrze divočinu, na kterou nejsou změkčilé domácí kočky zvyklé.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor