Evangeline Lily si chtěla zahrát princeznu Leiu v nových Star Wars

16. 8. 2018 2 802×26 světlý/tmavý vzhled

Evangeline Lily   jsme naposledy viděli v novém Ant-Manovi 79 %, kde ztvárnila důležitou roli superhrdinky Wasp. Nově jsme však zjistili, že se mohla ukázat i v další obří filmové sérii, konkrétně ve Star Wars. Když zjistila, že Disney chystá pokračování vesmírné ságy, zatoužila totiž po roli princezny Leii.

Tehdy ještě pochopitelně nikdo nevěděl, jak konkrétně budou nové sequely vypadat. Pokud by se odehrávaly s minimálním časovým odstupem oproti originální trilogii, musely by být všechny role přeobsazeny – a právě v takovém případě by si Evangeline Lily mohla svůj sen splnit.

Viděli jsme už i vystřižené scény z původních Star Wars. Odhalíme, co skrývají

Přestože se ale herečka znala s režisérem J. J. Abramsem   z dob natáčení seriálu Ztraceni 75 %, roli pochopitelně nezískala. Jak totiž všichni víme, sequelová trilogie navázala na šestý díl 87 % se značným odstupem a všechny role si zopakovali původní herci, včetně představitelky Leii Carrie Fisher  . Ta zemřela ještě před natáčením nadcházející deváté epizody   – nedávno jsme se ale dozvěděli, že se ukáže i v ní díky vystřiženým scénám z minulých dílů.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor