Zaklínač možná odhalil zemi natáčení, scénáře použité při castingu rozpoutaly kontroverze

17. 8. 2018 7 326×22 světlý/tmavý vzhled

Ve světě fantasy fenoménu Zaklínač   bylo v posledních dnech docela rušno. Začátkem měsíce se představitel Supermana Henry Cavill   přiznal, že je velkým fanouškem videoher a potvrdil, že by si milerád zahrál hlavního hrdinu Geralta z Rivie. Cavill navíc údajně četl i knižní předlohy z pera polského spisovatele Andrzeje Sapkowského  .

Není to poprvé, co je v souvislosti se Zaklínačem skloňována velmi známá tvář. Mark Hamill   na svém twitterovém účtu už v březnu tak spíš z legrace potvrdil, že by měl zájem o roli Geraltova mentora Vesemira, aniž by měl nějaké větší povědomí, co je to vlastně za postavu.

Nověji pak došlo k úniku scénářů, které byly použity během castingu do rolí Geralta a Yennefer. Mnohé fanoušky jejich obsah vyděsil, neboť jim přišlo, že se postavy nechovají autenticky. Scénáristka Lauren S. Hissrich   je však ubezpečila, že nešlo o skutečné scény, nýbrž že vznikly proto, aby v nich herci dostali možnost projevit všechny různé emoce.

No a nakonec musíme ještě zmínit poměrně čerstvý drb, že se Zaklínač bude natáčet v Maďarsku. Tato informace nicméně dosud nebyla oficiálně potvrzena a především je podle všeho možné, že se produkce podívá i do jiných evropských zemí.

Zabíjí zrůdy – občas i ty lidské. Kdo je vlastně zaklínač, který se chystá na naše obrazovky?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor