Vynechávají své vlastní filmy: 7 herců, kteří se sami na sebe dívají neradi

Datum vydání 21. 8. 2018Shlédnutí 5 192×Sdílení článku60Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Možná jste někdy zažili nepříjemný pocit, když jste byli vystaveni nahrávce sebe sama. Nezamlouval se vám třeba tón vašeho hlasu, držení těla, gestikulace… co kdybychom vám ale řekli, že to úplně stejně má i celá řada slavných herců, jejichž filmy viděly miliony diváků?

1) Johnny Depp

Pro Johnnyho Deppa   bylo rozhodnutí nesledovat vlastní filmy těžké, protože tak přichází o výkony svých kolegů. Nerad se ale kouká sám na sebe a dokonce mu přijde, že mu to škodí. My bychom jenom dodali, že takto přichází o celou řadu skvělých snímků včetně značné části filmografie režiséra Tima Burtona  .

2) Julianne Moore

Své vlastní filmy nemá příliš v oblibě ani Julianne Moore  , které se zamlouvá mnohem více samotné hraní, než sledování výsledného snímku. V Hollywoodu se proslavila tím, že se na slavnostní premiéře třeba klidně i ukáže, promítání filmu se ale neúčastní. Údajně neviděla ani jeden snímek, ve kterém kdy hrála!

3) Adam Driver

Její mladší kolega Adam Driver   má ke svým snímkům podobný vztah, byl však donucen mrknout se alespoň na sedmou epizodu Star Wars 77 %, v níž ztvárnil Kyla Rena. Jinak ale na vlastní tvorbu nekouká od doby, co sám sebe viděl v seriálu HBO Girls 74 %. Všimne si prý všech chyb, které při natáčení udělal.

Zmínil také, že je zvyklý z divadelních prken, že svůj výkon nevidí. Bojí se, že by jej sledování vlastního výkonu přimělo ke snaze udělat ho propříště perfektním, což je podle Drivera docela past.

4) Javier Bardem

Javiera Bardema   sice baví vdechovat postavám život, na sebe se ale nedívá rád. Podle rozhovoru z roku 2012 si při sledování příliš všímá svých fyzických nedostatků a nezamlouvá se mu zvuk jeho hlasu. Když ale hraje, připadá si jako někdo silnější a větší a snaží se to promítat i navenek.

5) Megan Fox

Jeho kolegyně Megan Fox   si dokonce myslí, že se s pocity nejistoty potýká většina herců. Necítí se prý dobře, ani když se dívá na vlastní fotografie. Aby zvládla zhlédnout snímek Transformers: Pomsta poražených 67 %, potřebovala prý dokonce sklenku šampaňského. Zlí jazykové by ale mohli dodat, že ta by bodla většině diváků.

6) Jared Leto

Herec Jared Leto   se zase na své snímky dívá nerad proto, že nad nimi má pramalou kreativní kontrolu. Navíc jako mnozí z výše zmíněných nemá žádné potěšení ze sledování sebe samotného. Celé měsíce poté, co získal Oscara za roli ve filmu Klub poslední naděje 82 %, se nedokázal přimět k jeho zhlédnutí.

7) Andrew Garfield

Stejně jako Adama Drivera, i Andrewa Garfielda   tvůrci donutili zhlédnout alespoň jeden z jeho filmů. Konkrétně šlo o The Social Network 81 %, v němž Garfield ztvárnil jednoho z tvůrců sociální sítě Facebook. Jinak se herec ale domnívá, že by mu vlastní výkon příliš strašil v hlavě a ovlivňoval jeho budoucí práci.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *