Sony ještě letos pošle do kin nový horror Jamese Gunna. Půjde o adaptaci Bloodborne?

21. 8. 2018 9 192×110 světlý/tmavý vzhled

Těsně předtím, než na Jamese Gunna   plnou silou dopadl skandál s tweety, kvůli kterému režisér přišel o práci pro Disneyho, se tvůrce chystal odhalit velké překvapení na probíhajícím Comic-Conu. Nakonec k tomu ale nedošlo a teprve teď jsme se s jistotou dozvěděli, co chtěl Gunn zhruba před měsícem oznámit – ještě letos do kin dorazí jeho nový horror.

Spekuluje se, že by mohlo jít o filmovou adaptaci úspěšné videohry Bloodborne, ale Sony stále ještě snímek oficiálně neoznámilo. To je o to divnější, že se horror Jamese Gunna podle stále chystá do kin ještě letos (jak studio potvrdilo pro server Screen Rant), konkrétně pak v listopadu. Netřeba dodávat, že jsme zatím neviděli jedinou ukázku či jiný propagační materiál.

Skřetí útok na Lórien, Voldemortova kletba: 7 důležitých scén, které se do filmů nakonec nedostaly

Navíc nikdo nemá tak docela tušení, jak se vlastně podařilo Gunnovi tajně natočit celý snímek. Kolem filmu se zkrátka točí celá řada zajímavých otázek, na které ale zatím nemáme prakticky žádné odpovědi. Dozvědět bychom se je měli ale už brzy, neboť se datum premiéry už nezadržitelně blíží.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor