Prima Comedy Central přichází po prázdninách s Červeným trpaslíkem

31. 8. 2018 4 333×176 světlý/tmavý vzhled

Zábavní televizní kanál Prima Comedy Central se rozhodl do podzimního vysílání zařadit hned několik novinek. Diváci se mohou těšit na zcela nové série oblíbených televizních rodin, bláznivého policejního okrsku i divokého tajného agenta. K radosti všech příznivců britského humoru se na televizní obrazovky vrací i sci-fi sitcom Červený trpaslík 89 %.

Zářijový program stanice Prima Comedy Central rozproudí 4. série neobvyklého policejního okrsku Brooklyn 99 81 %. Diváci se doposud mohli seznámit s řadou policistů, z nichž každý vybočuje alespoň trochu z normálu. I ve 4. sérii úspěšného amerického seriálu se ochránci zákona potýkají s nástrahami pracovního a soukromého života – nečekané těhotenství, společné stěhování a především nikdy nekončící chytání zločinců.

Znějí povědomě: 7 písní, které se často objevují v hollywoodských filmech

Říjen bude mít naopak vesmírný přesah. Úskalím na těžařské lodi Červený trpaslík bude během října čelit známá skupinka složená z jediného živého člověka Dava Listera, lidského kocoura, hologramu Arnolda Rimmera, humanoida Krytona a extrémně inteligentního počítače Hollyho s IQ 6000. Kultovní seriál Červený trpaslík se poprvé na britských obrazovkách objevil v roce 1988 a získal si tisíce fanoušků po celém světě. Britský humor připomene tentokrát Prima Comedy Central, a to hned 10 sériemi.

V říjnovém programu nebudou chybět ani klasické trable televizních rodin jako Goldbergovi 54 % a Taková moderní rodinka, které navážou novou sérií, stejně tak Archer 82 %. Kreslený agent nezřídka přirovnávaný k Jamesi Bondovi se představí v nejnovější 9. sérii, kde navštíví tropický ostrov plný nebezpečných zvířat i žen. Na své si přijdou i fanoušci oblíbených seriálů Jak jsem poznal vaši matku 84 %, Průměrňákovi 75 % a příznivci kresleného South Parku 80 %, Griffinových 75 % či Amerického táty 76 %.

Podzimní program ale nebude jen o seriálech. Milovníci zábavy a nekorektního humoru se mohou těšit na zcela novou show z produkce Prima Comedy Central.

Nejnovější informace o programu stanice Prima Comedy Central a oblíbených komediálních seriálech sledujte na Facebooku www.facebook.cz/comedycentralcz nebo na www.primacomedycentral.cz.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor