Příští týden v kinech: Predátor projde evolucí, kouzlit bude Malá čarodějnice

9. 9. 2018 3 839×49 světlý/tmavý vzhled

Dokáže Shane Black   úspěšně restartovat značku Predátor svou novou Evolucí  ? Už příští týden na tuhle otázku dostaneme odpověď, neboť film míří do českých kin ve čtvrtek. Nebezpeční lovci tentokrát přicházejí obohacení o užitečnou DNA jiných bytostí z kosmu a pro lidstvo tak představují větší nebezpečí, než kdykoli předtím.

Německo-švýcarská fantasy pohádka pro celou rodinu Malá čarodějnice 73 % povypráví příběh o jenom několik staletí staré hrdince, která se rozhodla vydat se na slavný sabat. Tam dostává za úkol stát se do roka dobrou čarodějkou. To ale nebude vůbec jednoduché, neboť nedaleko žije stará ježibaba Pingula, která své sousedce její snahy ráda překazí.

Gladiátor 2 měl bojovat ve Vietnamu: 5 sequelů, které naštěstí nikdy nevznikly

Film Spolu to dáme   zase ukáže přátelský vztah zbohatlíka s pacientem, jemuž zbývá už jen posledních pár měsíců života. Nesourodá dvojice mladých mužů vznikne poté, co floutek Lenny utopí své auto v bazénu a dostane od otce za úkol, aby se o nemocného Davida staral. Udělá to po svém, brzy ale stojí před těžkým úkolem. David by se totiž rád zamiloval do nějaké holky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor