Avengers 4: Dotáčky mohou ještě leccos změnit, naznačil Mark Ruffalo

10. 9. 2018 13 013×3111 světlý/tmavý vzhled

Možná jste si všimli, že má štáb čtvrtých Avengers   na září naplánované dotáčky. Herec Mark Ruffalo   v nedávném podcastu The Marvelists prozradil, jak přesně probíhají a naznačil, že se během nich ještě může ve filmu hodně změnit. Údajně prý ani režiséři bratři Russovi zatím netuší, jak přesně bude výsledný snímek vypadat.

Stává se prý, že herci natočí nějakou scénu a po pár dnech ji celou přetáčejí, aby se vyzněla trochu jinak. Nemají navíc opět k dispozici kompletní scénář, aby nedošlo k úniku spoilerů. Je samozřejmě nepravděpodobné, že by tvůrci nějak výrazně změnili základní dějovou linii tři čtvrtě roku před premiérou, zjevně se ale snaží, aby film co nejlépe zapadal do sebe.

Avengers 4: Co se stane s jednotlivými hrdiny a kteří budou ve vesmíru MCU dál pokračovat?

Ruffalo také vysvětlil, že během teď v září nedojde jenom k úpravám a přetáčení scén, ale také k dotočení samotného filmu. Loni se to totiž prý nestihlo. V podcastu také mluvil o své postavě Hulka a jeho konfliktu s Bannerem a prozradil také, jak by si představoval finále sporu těchto osobností.

Měly by se prý dostat do nějaké vlastní minidimenze, kde by Banner bojoval s Hulkem prostřednictvím nějakých psychických schopností.

Avengers 4, jejichž podtitul stále ještě neznáme, půjdou do kin 25. března příštího roku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: