Solo: Vtipná vystřižená scéna vysvětlila, jak se Han dostal k pěchotě

14. 9. 2018 2 133×18 světlý/tmavý vzhled

Snímek Solo: Star Wars Story 74 % téměř úplně přeskočil kariéru titulního hrdiny v armádě Impéria. Hana jsme potkali až na jeho vůbec poslední misi, kde ale poněkud překvapivě nebojoval v kokpitu stíhačky, nýbrž jako prostý příslušník pěchoty. Nově zveřejněná vystřižená scéna ukazuje, jak se Solo do celé té šlamastyky vlastně dostal.

Na jejím začátku vidíme hrdinu bourat imperiální stíhačku TIE, načež je Han postaven před vojenský soud. Snaží se vysvětlit, proč neuposlechl rozkazy, jeho lehkomyslná uvolněnost, ale komodora ještě víc rozzlobí a Han je převelen k pěchotě. Když se zeptá, kdy by mohl zase létat, nadřízený ho ubezpečí, že to nebude dlouho trvat.

Star Wars: Lucasfilm zveřejnil fotky Dartha Maula s robotickýma nohama

A skutečně – následuje střih na scénu již z původního filmu, kdy je Solo výbuchem vyhozen do vzduchu a proletí se docela pěkně. Celá scéna perfektně sedí k charakteru postavy a je nám trochu líto, že ve finální verzi snímku chybí.

Mimochodem, nedávno vyšla komiksová verze Posledního z Jediů 73 %, v níž se například dočtete, na co myslel Luke Skywalker těsně před svou smrtí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor