Na hraně zítřka: Scénárista Christopher McQuarrie potvrdil, že připravuje pokračování

24. 9. 2018 11 338×217 světlý/tmavý vzhled

Akční sci-fi snímek Na hraně zítřka 86 % se přes příznivé reakce kritiků i diváků dočkal spíše vlažného komerčního výsledku. Přesto se ale brzy po premiéře začalo mluvit o možném druhém díle a loni v létě pozitivní reakce fanoušků přesvědčily k návratu i původního režiséra Douga Limana  , který prý jinak o pokračování nemívá zájem. Objevil se prý navíc revoluční nápad, jak udělat sequel zároveň prequelem.

Od té doby jsme se toho ale o nadcházejícím filmu moc nedozvěděli. Fanoušci proto začali trochu pochybovat, zda má snímek stále ještě zelenou a jeden z nich se proto zeptal na Twitteru scénáristy Christophera McQuarrieho  , zda se Na hraně zítřka 2 přeci jenom dočkáme.

Obdržel kladnou odpověď. McQuarrie nicméně hned v zápětí dodal, že nemá ponětí, kdy a v jaké podobě film vznikne, z čehož si můžeme odvodit, že jeho přípravy zatím nejsou v kdovíjak pokročilé fázi. Server Screen Rant ale dodává, že má nyní McQuarrie po nové Mission: Impossible nejspíš docela prázdný rozvrh a tudíž dost možná i čas k práci na scénáři.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: