Grindelwaldovy zločiny: Víme, jakou roli bude hrát Nagini v nových Fantastických zvířatech

Datum vydání 26. 9. 2018Shlédnutí 13 344×Sdílení článku168Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Fanoušci Harryho Pottera si v nedávném traileru dobře všimli známého jména z původní série. Nagini je totiž samozřejmě Voldemortova hadí společnice, která také zároveň patří mezi viteály Pána zla a skrývá v sobě tedy fragment duše svého pána. Dosud jsme ji ale nikdy neviděli v její lidské podobě – herečka Claudia Kim   ale naštěstí pro server Entertainment Weekly svou roli ráda vysvětlila.

 

Bude skutečně zajímavé vidět Nagini z jiné stránky. Znáte ji jenom jako viteál. V tomto [příběhu] je ale úžasná a zranitelná žena, která chce zůstat naživu. Myslím, že to, že chce zůstat lidskou bytostí je ve skvělém kontrastu s postavou.

Herečka dále vysvětlila, že Nagini hrozí, že se hadem stane navždy:

Občas cítí, že ztrácí kontrolu. Cítí ten tlak, ví, že jí ubývá čas a že se jednou transformuje ve zvíře.

Claudia Kim také naznačila, jakými schopnostmi její postava vládne:

Má schopnosti, které teprve budou prozkoumány. Nemohu potvrdit, že jsou podobné schopnostem čarodějů. A nemá žádnou hůlku.

Nový článek na webu Pottermore pak odhaluje, že Nagini Maledictus, terč krvavé kletby. Její jed pomohl oživit Voldemorta v Ohnivém poháru 78 % a Brumbál Harrymu řekl, že má Pán zla nad svou služebnicí nezvyklou míru kontroly. Nagini napadla Arthura Weasleyho a také Severuse Snapa, když ho Voldemort popravil. Zaútočila také na Harryho a Hermionu během jejich návštěvy v Godrikově dole.

Harry Potter: V příběhu se mohl objevit upíří profesor a Arthur Weasley měl zemřít

Nakonec zemřela rukou Nevilla Longbottoma, který tak zničil poslední část Voldemortovy duše a umožnil Harrymu definitivně porazit jeho nemesis.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *