Příští týden v kinech: Venom s Tomem Hardym i české historické drama

30. 9. 2018 2 591×161 světlý/tmavý vzhled

Venom  , v němž titulní roli ztvární populární Tom Hardy  , se příští týden konečně dostane na plátna kin. Novinář Eddie Brock, který se snaží odhalit pravdu o společnosti Life Foundation přijde do styku s mimozemským symbiontem, který jej použije jako hostitele. V Brockovi se tak probudí nečekané schopnosti, ale také druhá osobnost – temná, nelítostná a zuřivá.

Uvidíme také drama s horrorovými prvky Jack staví dům 72 %, které povypráví příběh sériového vraha, který svou krutou činnost považuje za umění. Přestože je mu policie na stopě, snaží se spáchat co nejdokonalejší zločin. Režisér Lars von Trier   se zjevně kontroverzí nebojí a Guardian cituje jeho výrok, že jeho snímek oslavuje myšlenku, že je život bezduchý a zlý, což se údajně projevuje i na vzestupu Homo trumpus.

Spider-Man: Minulé i budoucí filmy, ve kterých pavoučího hrdinu potkáme

Do kin také dorazí české historické drama Toman   režiséra Ondřeje Trojana   o bezskrupulózním obchodníkovi, který zásadně ovlivnil dějiny poválečného Československa – film se konkrétně zaměří na léta 1945 až 1948. V hlavní roli uvidíme Jiřího Macháčka   a máme se těšit na co nejvěrnější rekonstrukci skutečných událostí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)