První divácké reakce na Venoma jsou smíšené, mnozí by ocenili spíš erkovou verzi

2. 10. 2018 6 538×246 světlý/tmavý vzhled

Zahraničí servery jako Digital Spy a Screen Rant se pomalu plní prvními ohlasy na nového Venoma  . Zatím je samozřejmě ještě brzy soudit, zda dostatečně předjímají nadcházející přijetí filmu fanoušky. Pokud ale nový superhrdinský snímek opravdu dopadne tak, jak reakce naznačují, rozhodně nepůjde o kdovíjaký úspěch.

Nezaznamenali jsme zatím žádnou vysloveně nadšenou reakci – zato z twitterových příspěvků často zní kritika a hned několik diváků přiznává, že se bavili u scén, které tvůrci asi jako zábavné natočit nezamýšleli. Zaznívají také hlasy, že měl být film natočen brutálněji a jen pro dospělé publikum. Chvála se týká hlavně Toma Hardyho   a vztahu jeho postavy Eddieho Brocka s Venomem.

Ďáblův advokát: Proč třetí Raimiho Spider Man není tak špatný, jak si mnozí myslí

Nejeden fanoušek si mimochodem stěžuje, že film zaspal dobu a vývoj superhrdinského žánru a patří někam zhruba na počátek století. Naneštěstí se tudíž zdá, že přinejmenším v očích prvních diváků Venom dopadl přinejlepším průměrně. My si ale samozřejmě půjdeme udělat vlastní názor pozítří, kdy má film premiéru v českých kinech.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)