Příští týden v kinech: Uvidíme Čarodějovy hodiny, Čapek pohovoří s TGM

14. 10. 2018 1 103×13 světlý/tmavý vzhled

Mysteriózní fantasy snímek Čarodějovy hodiny 67 % nás příští týden zavede do panského sídla čaroděje Jonathana, který bude se svým synovcem Lewisem pátrat po titulním předmětu, jehož kouzelná moc ohrožuje celý svět. Ve filmu si zahráli Jack Black   a Cate Blanchett  , v hlavní dětské roli uvidíte Owena Vaccara  .

Čeká nás též nový český film zasazený do atraktivního prostředí první republiky, Hovory s TGM  . První československý prezident se v něm potká se známým spisovatelem a novinářem Karlem Čapkem, který na základě předchozích rozhovorů sepsal titulní knihu. Masarykova dcera ale nechce, aby byla publikována. Jako Čapek se ukáže Jan Budař  , roli Masaryka si pak zopakuje Martin Huba  , který státníkovi propůjčil tvář už v seriálu České století 76 %.

Smích skrz slzy: 5 filmových scén, které jsou smutné a vtipné zároveň

Uvidíme také adaptaci úspěšné knihy Na Chesilské pláži 63 %, která byla přeložena do češtiny. Ta vypráví příběh páru, který má během svatební noci značné problémy s konzumací nově uzavřeného manželství. V hlavních rolích novomanželů se ukáží Billy Howle   a Saoirse Ronan  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor