Avengers 4: Unikl neověřený popis traileru, Captain America prozradil oblíbený kostým

15. 10. 2018 26 865×4144 světlý/tmavý vzhled

Tweet Chrise Evanse  , kterým se herecký představitel loučil s rolí Captaina Americy, vyvolal mezi fanoušky poprask. Mnozí se totiž domnívali, že se jedná o spoiler a Evans jim prozradil, že jeho hrdina ve válce s Thanosem padne. Herec ale vysvětlil, že by tweet zveřejnil v případě jakéhokoli scénáře a žádné spekulace týkající se osudu jeho postavy nebude potvrzovat ani vyvracet.

Taky prozradil, že jeho nejoblíbenějším captainovským oblekem byl Stealth Suit z Návratu prvního Avengera 78 %. Ten nosil Captain jenom v části filmu, neboť se později vrátil ke kostýmu z druhé světové války, aby probudil vymazanou paměť Buckyho Barnese. Evans také prozradil, že jeho poslední věta vyřčená v roli byla dost hloupá, jak se ostatně během dotáček dalo čekat.

Avengers 4: Dostanou hrdinové černobílé kostýmy? Nová hračka to naznačuje

No a ukázal se také popis traileru na Avengers 4, jehož autenticitu ale nemůžeme ověřit. Následující shrnutí proto berte s velkou rezervou.

spoilerUkázka prý začíná záběrem na poškozenou Infinity Gauntlet, uvidíme setkání Iron Mana a Nebuly se zbytkem zdecimovaných Avengers, včetně Captaina Americy. Mihne se krátký záběr z bitvy o New York z prvního dílu Avengers 83 %, dozvíme se, že se novým králem Wakandy stal M’Baku a Shuri s Brucem Bannerem budou na něčem pracovat v laboratoři.

spoilerVrátíme se na Hawkeyovu tajnou farmu, kde bude všechno zpřevracené a rozbité. Black Widow tam objeví nějakou mapu s fotkami a vyznačenými lokacemi. Thanos dostane meč a bude kráčet New Yorkem a pak uvidíme postavu v kápi s planoucíma očima, která vystřelí z luku přímo do kamery.

spoilerScott Lang bude utíkat parkem a krýt se před výbuchy, Thor a Valkyrie se ukáží na lodi národa Kree. Starší Tony Stark s oranžovým kufříkem se vydá do sídla SHIELDu, které nahradilo původní základnu Avengers. Bruce Banner bude prchat před něčím neznámým. Pak se Ant-Man v záblesku objeví v jakési pustině, očividně zmatený.

spoilerUkáže se i Captain Marvel za letu s planoucími pěstmi a žhnoucíma očima. Thanos uvnitř kamene duší s křičící malou Gamorou. Loki a Thor bojující s Chitauri. Tony předá Stevovi v trůnním sále Wakandy nový štít. Tony otevře oranžový kufřík a dostane náramek od Scotta Langa. Pak budou Ant-Man s Iron Manem cestovat kvantovou říší.

spoilerDostanou se do již zmíněné bitvy o New York a poslední záběr ukáže, jak jeden z Kamenů nekonečna mizí z Thanosovy rukavice. Šílený titán vstane, nasadí si zbroj a jeho tvář změní výraz z rozzuřeného na hrozivý.

spoilerObjeví se název filmu Avengers: Annihilation.

spoilerPak uvidíme Hulka trénovat na základně SHIELDu a když Cap poznamená, že Hulk poslední dobou nedělá nic jiného, nejsilnější Avenger mu vysvětlí Bannerovým normálním hlasem, že cítí, že se blíží odveta.

Avengers 4 každopádně dorazí 24. dubna, ať už je popis traileru výše pravdivý či nikoli.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (4 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: