J. K. Rowling: Grindelwald je klíčem k pochopení toho, jak se stal Brumbál Brumbálem

17. 10. 2018 7 464×162 světlý/tmavý vzhled

Autorka knih o Harrym Potterovi a scénáristka obou dílů Fantastických zvířat J. K. Rowling   včera prozradila serveru Entertainment Weekly leccos o budoucnosti světa čar a kouzel. Zopakovala, že nás čeká celkem pět filmů a prozradila, že se některé budou odehrávat i mimo Evropu a Severní Ameriku.

Připomněla, že byl ústřední padouch Gellert Grindelwald součástí jejích příběhů už od Kamene mudrců, kde se poprvé objevilo jeho jméno. Temný čaroděj je prý klíčem k pochopení, jak se z Brumbála stal ten Brumbál, kterého důvěrně známe. Autorku prý velmi bavilo psát nové hrdinovy dialogy, neboť je pozdější ředitel Bradavic její nejoblíbenější postavou.

Další novinky pak J. K. Rowling včera prozradila ve videu na kanále studia Warner Bros. Dozvěděli jsme se, že mezi prvním a druhým dílem Fantastických zvířat zeje několikaměsíční mezera. Grindelwald má být přepraven do Evropy k soudu, ale prchne. Přežije však Credence Barebone, který je hlavním důvodem, proč všichni míří do Paříže. Nemáme se také spoléhat na to, co si myslíme že víme.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: