Příští týden v kinech: Louskáček a čtyři říše nebo životopisné drama o Queenech

28. 10. 2018 1 343×26 světlý/tmavý vzhled

Dívka Klára chce najít klíč, který by otevřel skříňku od její zesnulé matky. Nakonec se ale při hledání dostane do zvláštního světa, kde existují čtyři říše. Zatímco v Říši sněhových vloček, Říši květů a Říši sladkostí je Klára přijata vlídně, Čtvrtá říše kruté Perníkářky (v níž se klíč samozřejmě skrývá) vzbuzuje ve světě nepokoj. Klára se tam bude muset vydat – ale naštěstí nepůjde sama. Doprovázet ji bude Louskáček  .

Životopis Bohemian Rhapsody   nazvaný podle slavné písně povypráví příběh skupiny Queen a zejména Freddieho Mercuryho. Budeme ho sledovat od počátků až po vystoupení na koncertu Live Aid v roce 1985. Film režíroval známý Bryan Singer, který stojí za několika X-Men filmy nebo třeba Valkýrou 82 %.

Elfové Středozemě: Prozradíme, kdo je mezi nimi nejstarší a jak vznikly jejich říše

No a nakonec je tu Climax, nový snímek svérázného režiséra Gaspara Noého  . Má jít údajně o taneční horror zasazený do roku 1996 o závěrečné party po intenzivním tréninku. Pokud jste se překvapeně zastavili už na slovním spojení taneční horror, ujišťujeme vás, že čtete správně. Takový už Noé holt prostě je.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor