Scénáristé Deadpoola vysvětlili, proč do kin přijde i PG-13 verze Deadpoola 2

30. 10. 2018 5 618×42 světlý/tmavý vzhled

Ano, přečetli jste nadpis správně. Pokud vás tato zpráva až doposud míjela, vězte, že se skutečně připravuje sestřih druhého Deadpoola 81 % v ratingu PG-13. Ba dokonce, že se tento sestřih opět chystá do kin, přinejmenším do těch amerických. Scénáristé Rhett Reese   a Paul Wernick   nyní vysvětlili, proč tento krok dává smysl.

Ohánějí se samozřejmě naštvanými mladšími teenagery, které jejich rodiče na erkovou zábavu nepustili. Právě na tuto demografickou skupinu má nová verze cílit. Pokud si ale myslíte, že tvůrci jen předabují některá sprostá slova a vymažou všechnu digitální krev, pletete se.

Natočena byla potichu celá řada nových scén a tvůrci slibují, že by se měl nový sestřih líbit nejen mladším divákům, ale rovnou všem fandům Deadpoola. Ryan Reynolds   naznačil, že si PG-13 verze vypůjčí nějaký ten motiv třeba z Princezny Nevěsty 78 %. Americká premiéra se plánuje 21. prosinec a má se prý The Deadpool Before Christmas, což je pochopitelně narážka na originální název filmu Ukradené Vánoce 85 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: