Falcon a Winter Soldier dostanou vlastní seriál na nové streamovací platformě Disneyho

31. 10. 2018 4 908×100 světlý/tmavý vzhled

Marvel se zjevně rozhodl, že změní svůj seriálový svět. Zatímco třeba Iron Fist 68 % nebo Luke Cage 70 % už další řadu nedostanou, nedávno jsme se dozvěděli, že se můžeme těšit na zcela nové seriály pro Lokiho a Scarlet Witch. V nich si přitom obě postavy zahrají původní herci Tom Hiddleston   a Elizabeth Olsen  . Nyní však přišla další překvapivá zpráva.

Vlastní seriál totiž dostanou i Falcon a Winter Soldier, dva blízcí přátelé Captaina Americy. Na rozdíl od starších MCU projektů bude na tento dohlížet sám Kevin Feige  , takže můžeme nejspíš čekat hlubší propojenost se zbytkem superhrdinského vesmíru. Čeká se, že seriál dostane i vyšší rozpočet a poběží zhruba šest až osm epizod. Scénář by měl napsat Malcolm Spellman  .

10 filmových faktů: Vulture měl mít Falconova křídla a Winter Soldier si půjčuje Captainův štít

Tato novinka potvrzuje starší slova šéfa Disneyho Boba Igera, že pro něj představuje streamovací služba absolutní prioritu pro rok 2019. S divácky atraktivními Marvel seriály v kapse se bude jistě hegemonie Netflixu vyzývat jednodušeji.

Mimochodem, pamatujete si ještě na údajný uniklý popis Avengers 4 traileru? Jeden z fanoušků jej předělal do animované podoby.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: