Marvel: Mrkněte na alternativní vzhled Star-Lorda, Red Skulla i ledových obrů

1. 11. 2018 10 460×45 světlý/tmavý vzhled

Je to už nějaký ten měsíc, co jsme vám ukázali bizarní concept arty Lokiho, Thora či kladiva Mjølniru, které se Marvel nakonec rozhodl nepoužít. Umělec Charlie Wen jimi ale svůj instagramový účet nepřestává zásobovat, takže jsme se vám rozhodli ukázat další dávku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Charlie Wen (@imcharliewen) on

První obrázek ukazuje alternativní výstroj Star-Lorda, která se podle autora víc blíží verzím z komiksu. Kdyby byla ale použita, znamenalo by to prý potíže, do nichž nechce Wen hlouběji zabíhat. Hrdinův kostým každopádně vypadá úplně jinak, než jak ho známe z filmů. Samotnému Wenovi se prý konečná verze líbí více.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Charlie Wen (@imcharliewen) on

Následuje výstřední verze Red Skulla ve zvláštní uniformě s obličejem zvrásněným jizvami. I v té jen stěží poznáte tu verzi charakteru, kterou nakonec ztvárnil Hugo Weaving  . Zajímavé jsou ozdobné prvky s lebkami a chapadly, které samozřejmě odkazují k padoušské organizaci Hydra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Charlie Wen (@imcharliewen) on

Zcela jinak mohli vypadat i ledoví obři, kteří na concept artu připomínají ze všeho nejvíc asi křížence mezi válečníky Divokého honu z videoherního Zaklínače a Bílými chodci ze seriálu Hra o trůny 92 %.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Charlie Wen (@imcharliewen) on

Poslední na řadě jsou pak válečníci Chitauri. Ti nám zase pro změnu trochu evokují starou filmovou verzi Green Goblina z pavoučí trilogie Sama Raimiho  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor